Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Nyomtató csak villog,...

HP Nyomtató csak villog, miért nem nyomtat?

Figyelt kérdés

van egy régi hp deskjet 3650-es nyomtatóm. évekig nem használtam, most előszedtem, vettem bele tintát, és működik. minden oké volt, de elfogyott a papír nyomtatásnál, azóta csak villog, nem csinál semmit. a pc-ből már törölve lett, a nyomtatási panel üres. sajnos a telepítő cd már nincs meg, de eddig nem is kellett.


mindent próbáltam, kikapcs, ujrainditás, de semmi, csak villog tovább.


2 gomb van rajta, egy bekapcsoló, és egy X. egyik sem reagál, ha hosszan nyomom kikapcsol. ha felnyitom a fedelet, akkor középre jönnek a tintapatronok, de ennyi.


ha elkezdek új doksit nyomtatni, nem nyomtatja...



mitévő legyek??



2014. okt. 9. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:

még mindig villog. azt a hibaüzit kapom, hogy ki van kapcsolva. nem tudom mi tévő legyek, hisz amint áramot kap a nyomtató, már villog is.


[link]

2014. okt. 9. 21:41
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Papír nélkül nem is fogja. (nem írtad hogy papírt tettél bele, csak hogy kifogyott)


Na de viccet félretéve, próbálj saját tesztoldalt nyomtatni:

Bekapcsolod a nyomtatót (papírt legyen benne) - nyomva tartod a bekapcsológombot - 4-szer felemeled majd visszazárod a fedelét - elengeded a bekapcsológombot.

Hülyén hangzik, de HP oldalon írták:

[link]


Ha a nyomtató kábelt kihúzod a számítógépből, és úgy kapcsolod be a nyomtatót, akkor is villog?


Sajnos nem részletezik mi okozhatja a villogást, illetve több minden okozhatja: nyitott fedél, üres papírtálca, papírelakadás (bennszakadt papírdarab), nem kompatibilis patron (újratöltés után is lehet ilyen gond, másik patronnal kell megpróbálni, akár egy régi beszáradttal).

[link]

[link]

(újabb Windows-okhoz a Windows Update rendszerfrissítő megtalálja a driver-t)

2014. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

CspCsj!


Köszi a választ, a nyomtató fedél fel-le nyitása tényleg megoldotta a problémát, nekem is ugyanaz volt a gondom, mint a kérdezőnek!

:)

2015. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!