Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom leállását okozhatja...

A laptopom leállását okozhatja a nem rég feltelepített win7? Esetleg túl erős neki?

Figyelt kérdés
Kedves hozzáértők, okozhatja az a problémát, hogy a laptopomnak túl erős (egy elég régi laptop 512MB DDR2) a win7? Most lett újrarakva hozzáértő csinálta, teljesen jó lett rá is ment megfelelően azonban néha leáll. Ha ráment akkor ez azt sugallja, hogy elbírja és nem ez a probléma? Arra gondoltam, hogy rámegy, de sok neki ezért néha leáll. Szóval ha rámegy akkor más a probléma? Esetleg túlmelegedés? Köszi szépen: Félig hozzáértő :D 21/f
2014. okt. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

esetleg utananezhetnel,hogy mik egy win 7 minimum rendszer kovetelmenyei....


leallast nem okoz ...csak q.rva lassan mozog (512 ram +egy gyenge proc.)

inkabb hardverek egyike nem birja(regi hdd,hutes stb)

2014. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel "hozzáértőhöz" vittem az utánanézést rá hagytam, de sztem utána sem nézett mivel ÉRT HOZZÁ. Max lassú lenne, de mivel nem az akkor más lesz. :D Kösz.
2014. okt. 10. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés kösz bár nem ez volt a kérdésem, de azt nagyjából az első megválaszolta. :D
2014. okt. 10. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy kis IBM Thinkpad x60-as gépem, 2 GB memóriával, Windows7 Ultimate jól lecsupaszítva (játékok nincsenek stb.) nagyon szépen fut rajta. Net és ESET is van rajta.
2014. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi raktam alá egy laptop hűtőt és semmi baja. :D CSak túlmelegedés lehetett emellett nem mai darab. :D
2014. okt. 12. 00:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kis Thinkpadom sem mai darab, van vagy 6-7 éves, mégis rendben működik. Ugyan a fényerő nem valami nagy, de nekem arra kell, hogy könyvtárakban irodalmazzak, viszont netre is jó. A hűtő jó ötlet, nekem is van.
2014. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűtőt most akarok venni, jelenleg a szobatársamét használom amíg nincs itt. :D Ha irodalmazásra használod akkor gondolom a tanulás az elsődleges. :D Szövegszerkesztő meg egyén ilyen programok is vannak rajta? Én most szedtem le a libre-t ingyenes olyan mint a word esetleg próbáld ki. :D Hátha hasznodra válik.
2014. okt. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!