Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy avi film ami Xvid,...

Van egy avi film ami Xvid, kiszeretném írni neroval és van hozzá srt fájl felirat. Hogyan kell kiírni, hogy a dvd lejátszóban is legyen felirat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi extra: adatlemeznek kell megírni, egy mappába téve a feliratot és a filmet.
2010. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi.Még annyi lenne a kérdésem,hogy ez a film 2 cd-s.Tehát írásnál a cd1 és cd2 mappát kell külön létrehozni?vagy elég ha egymás után hozzáadom,hogy pl.film1.avi

film1.srt

film2.avi

film2.srt?

2010. jan. 23. 15:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van: egy mappába, és akkor sem lesz semmi gond, maximum a dvd lejátszón kell kiválasztanod, hogy melyik srt-t tallózza be a filmhez éppen, vagy akár lehet 2 külön mappa is, az sem baj, helyet nem foglal úgy sem többet a lemezen. :)
2010. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké,értem köszi:)Csak az a baj,hogy rossz a távirányitóm és ezért nem tudok mappát megnyitni:(Ezért kérdezem,hogy muszály mappába tenni?Nem lehet a 2 cd-n lévő filmet csak úgy simán mappa nélkül hozzáadni?ha igy csinálom,akkor felismeri,hogy melyik srt.fájl melyik filmhez tartozik?jaj tudom bonyolult vagyok.....:)
2010. jan. 23. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Dvd-je válogatja, hogy automatice hozzá csatolja-e a feliratot vagy külön be kell kapcsolni a megjelenítést. Csak ettől függ, hogy lejátssza-e neked. De tedd egy mappába, csak egyezzen meg a film és a felirat teljes neve.
2010. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
okés,értem és köszönöm:)
2010. jan. 23. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Természetesen úgy gondoltam a megegyezést, ahogy írtad: avi1-srt1 és avi2-srt2. :)
2010. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik lejátszó támogatja így a feliratokat, ha nem támogatja, akkor bizony rá kell égetned, ami 1-2 órás folyamat, attól függ milyen erős a gép.
2010. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és igen úgy csináltam.Hát szomorú lennék ha nem játszaná le a dvd lejátszó:(,mert nem magamnak írtam hanem egy isminek.De ha divX-es a lejátszó,akkor lekell hogy játsza nem?Vagy milyen lejátszó nem teszi hozzá a feliratot?
2010. jan. 23. 18:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és ha nem támogatja esetleg a feliratot a lejátszó,attól a film még elindul?
2010. jan. 23. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!