Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 frissítéssel...

Windows 8.1 frissítéssel kapcsolatban ötletek?

Figyelt kérdés
Mikor ma eljöttem itthonról, kikapcsoltam a gépemet,ám mikor hazaértem,észrevettem, hogy frissítéseket telepít, és ez már jó 6-7 órája minimum volt, a telepítés pedig megállt 25/47 elemnél..ötletek? Ekkora lenne a frissítés?

2014. okt. 12. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A 6-7 óra nem hiszem, hogy normális. Nekem a .NET Framework/Keretrendszer frissítéseit szokta sokáig telepíteni (de nem ilyen sokáig, és ezt ilyenkor már nem írja ki).

Viszont az a legnagyobb gáz, hogy nagyon nem ajánlott kikapcsolni frissítés közben (tönkremehet tőle a rendszer, ha éppen olyan frissítést telepít), szóval passz...


Mondjuk már 12 óra eltelt, szóval kíváncsi vagyok, mi lett a fejleménye.

2014. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a vége annyi lett,hogy nem szívesen,de áramtalanitottam a gépet, dee működik. Majd azért lefuttatok egy update troubleshootert,hátha talál valamit. A frissítést végigfuttatta, de biztos, ami biztos, egy telepítő cd-t is tartok az asztalomon még egy ideig :D
2014. okt. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!