Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem ezt el a...

Hogy tüntessem ezt el a képernyőről?

Figyelt kérdés
Valamiért bejött a monitor kontraszt beállítás ablaka, és nem tűnik el, akármit csinálok. Ott van az alján, hogy a monitor 1-s gombja a kilépés, de hiába nyomom, nem lép ki. Az összes gombot végignyomogattam már hosszan is, röviden is, de igazából egyikre sem reagál, még a kikapcsolásra sem. A gépet is hiába indítom újra. Nagyon idegesítő, azt sem látom, most mit írok. Hogyan tüntessem el?
2014. okt. 13. 15:05
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Azt nem a gépen, hanem a monitoron lehet valószínűleg állítani. általában a monitoron a képernyő alján szoktak lenni az ide szolgáló vezérlőgombok. Keress olyat, hogy Menü, vagy Funkció vagy hasonlót. Bár egy idő után ezek a beállítási lehetőségek maguktól el szoktak tűnni, ha nem csinálsz velük semmit...
2014. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába indítod újra a gépet, ezt a monitor rakja ki a számítógéptől kapott kép _fölé_. Én azt próbálnám meg, hogy kihúzom a monitort a konnektorból, majd pár másodpercet várva visszadugnám.
2014. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

... esetleg a monitor kikapcsolásával nem tűnik el?

Tehát nem csak készenlétbe helyezésével, hanem tényleges kikapcsolásával.

2014. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a gépen kell, de mondom, hiába nyomogattam a gombokat a monitoron, nem csinált semmit. kikapcsolni sem tudtam. De kb. 1 óra után magától eltűnt.. Nem tudom miért csinálta ezt, kicsit befagyott egy időre.
2014. okt. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!