Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a fene baja lehet a számító...

Mi a fene baja lehet a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Azzal indult, hogy egyszer (kb. egy hónapja) kékhalált kapott. (Nagyon ritkán de kapott máskor is, (1-2x) de csak a Windows újratelepítése óta) Újraindítottam, még egy kákhalál. Azután pedig elindult és nem lehetett látni semmit a képernyőn (no input signal). Aztán újraindítottam, bejelentkeztem (vakon jelszó + enter) és bekapcsoltam a hangfalat, h halljam elindul-e a Windows, el is indult, csak a képernyővel nem volt kommunikáció. Újraindítottam és működött minden, csak a váltakozó háttér volt először olyan furcsa.


Egy ideje pedig mindig újratelepíti a Windows frissítéseket (minden egyes kikapcsolásnál telepít 2-t). MINDIG. Először egy frissítés volt, amit mindig telepített, aztán jött két új és azóta mindig telepíti a két újat.


Néha lefagy teljesen (ilyet soha nem csinált még mióta megvan (pár év)), ilyenkor sem az egér, sem a billentyűzet nem reagál. De ha újraindítom, működni szokott.


Tegnap szintén kékhalált kapott, ma pedig többször lefagyott aztán 3x egymás után bedobta nekem a fekete képet, míg be nem jelentkeztem és ki nem kapcsoltam úgy (bekapcs. gomb 1x röviden). Úgyhogy most már eléggé aggódok...


Mit gondoltok, mi miatt lehet ez?



2014. okt. 13. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!