Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen billentyűk lenyomásával...

Milyen billentyűk lenyomásával tudok smiley-t írni? (Azt a helyes, kis mosolygós kereket)

Figyelt kérdés
De ne kocka legyen!

2014. okt. 17. 07:41
 1/9 Tengor ***** válasza:
Állítsd át a "szmájli" készletet!
2014. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de arra gondoltam, hogy mint pl. a kukacot egy billentyű kombinációval írom, mi a kombinációja a smily-nak?
2014. okt. 17. 09:41
 3/9 Tengor ***** válasza:
Melyiknek? :D, :) :-) *<:)
2014. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ennél sokkal egyszerűbbet kérdeztem. Nekem kellene az a bizonyos kis karika, benne 2 pont a szeme és egy félkörív, a mosolygós kis szájacskája. Érthető, amit kérek? Elküldhettek akár a f..ébe azzal, hogy még ezt sem tudod, de hát igen, ez a kérdések oldala.
2014. okt. 17. 10:27
 5/9 Tengor ***** válasza:
Az valószínűleg egy pici kép, amit egy program helyez oda a hagyományos karakteres smájli helyett. Hogy mik ezek a kombinációk, azok attól függően változhatnak, hogy milyen programot használsz. Milyen programot használsz, amiben ezeket akarod használni?
2014. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van, és egyébként nincs smiley karakterem a billentyűzeten, ha erre gondolsz. (Én csak viszonozni szeretném a kedvességeket, amiket levelekben kapok, egy kis jókívánság, vidámság, talán még azt is jelenti, hogy „kedvellek"... ilyesmi - ezzel a kis ábrácskával. Smile angolul mosoly. hogy írhatom be?
2014. okt. 17. 11:08
 7/9 Tengor ***** válasza:

Olyan levelező kliens kell, ami támogatja a képes smájlik beszúrását képként. Az MS outlook pl tudja konvertálni a :) egy kis képpé, de az pl Gmailes fiókban nem jelenik meg.

A :) egyébként pont olyan kifejező, mint egy képes valami (és nem mellesleg bárhol olvasható)

2014. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Tengor, az lett, hogy az Arialból, vagy amiben éppen írtam a levelet, át tettem a fontot Wedgingsbe, és abban alt lenyomása mellett beütöttem, hogy 074. És lett egy fekete-fehér mosoly-pofa, de nem az igazi és nem sárga.

Köszi mindent én most egyelőre feladtam, mert nem értem a kérdéseidet. Általában Wordben írok, vagy QuarkXPressben, vagy az internetena freemailen írom a leveleimet. A fentieket gondoltam billentyűkombinációnak, mint azt, hogy ALT 074. Na, szia, mindent köszi

2014. okt. 17. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Na? Tudod már?
2021. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!