Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A cégaatokat "áruló" weboldala...

A cégaatokat "áruló" weboldalak honnan szerzik a hivatalos adatokat?

Figyelt kérdés
Ez hogyan működik pontosan?

2014. okt. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Például egy termék nyereményjátékánál gyűjtik be a nevket és a címeket, telefonszámokat és e-mail címeket, amikor elkérik, hogy "nyerhess". Aztán a másik, amikor cégektől veszik meg közvetlenül és azt árulják. Például olyan cégek, akiknek a szerződését nem olvastad végig és hozzájárultál, hogy marketing célokra eladhassák az adataidat. Mindig az apró betű rejti az igazságot, ezt tanuld meg.
2014. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én hivatalos adatokra gondoltam, pl. Bevétel, melyik cégnek van adótartozása, stb. H beíod a googlebe cégkereső akk kiadja, h mire gondoltam
2014. okt. 17. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocs akkor.
2014. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!