Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Mini (S5570)...

Samsung Galaxy Mini (S5570) T-Mobile-os szoftverfrissitése Android 2.3.4-ről Android 2.3.6-ra?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Mini (S5570) T-Mobile-os telefonom és sehogy se tudom az Android 2.3.4-ről 2.3.6-ra frissíteni. A telefonon ha elindítom a Szoftverfrissítést ott az írja hogy nincs elérhető frissítés. A számítógépen a Samsung program is azt írja hogy jelenleg nincs újabb szoftver. Próbáltam rengeteg programmal és egyikkel se tudtam.

Vannak ötleteitek hogy tudnám mégis csak frissíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 21. 08:12
 1/3 anonim válasza:
Nekem annó gond nélkül felkínálta és telepítette is.
2014. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salor válasza:

2.2.1-ről frissült 2.3.4-re. de utána már nekem is ugyan ez a téma, nincs frissebb rendszer amit feltelepitene.

esetleg manuálisan fellehetne telepiiteni h leszedett a 2.3.6ot és SDről menne a tlepítés. ismerösöm mondta h lehet frissebb rendszert is feltelepiteni mint amit a telefon felkínál(persze bizonyos mértékig lehet csak frissiteni, nem minden rendszert bírna el a telefon)

de egy ilyen hadművelet elég veszélyes sztem szval nem is szórakoztam ilyesmivel

2014. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salor válasza:
írni tudok azt látom, kicsit még fáradt vagyok, csak szóltam mielőtt ugranának a nyelvtan nácik
2014. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!