Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a Zbrush modellt el...

Ezt a Zbrush modellt el lehetne adni?

Figyelt kérdés
láttam már hogy ezzel a programmal készített modelleket szoktak eladni interneten, arra lennék kíváncsi pl ezt a modellt el tudnám adni? és szerintetek ha igen 5 dollárt megérne? [link]

2014. okt. 21. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizettél a zbrush-ért? Mert ha nem, ez kb annyi, mintha loptál volna valamit, hogy eladd.
2014. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha tudok vele pénzt keresni akkor természetesen megveszem de ezt a modellt nem eredetivel csináltam,ha tudok vele keresni akkor meg tudom venni mert az ára visszajön de például ha ezt se tudom eladni amit linkeltem akkor fölöslegesen veszem meg.
2014. okt. 21. 19:17
 3/6 tabaki ***** válasza:

Próbáld meg, kizárva nincs, hogy valakinek tetsszen, és boldogabb vidékeken 5$ nem akkora etvasz. Ettől függetlenül, szerintem most van abban az állapotban, hogy lassan már elkezdhetnél dolgozni rajta... Az alkotás élvezete látszik rajta, a szerkezeti kidolgozásnak, az anatómiai igényességnek és legfőképp a használhatóságnak nem sok jelét mutatja. Egyébként hatásosnak sem igazán mondanám, szóval nincs tippem, hogy mire lenne jó, de mondom, próbálkozni érdemes, ennél rosszabbakkal is találkoztam.

Egyébként nem nagyon értem, hogy ehhez miért kellett ZBrush, simán megcsinálható az ingyenes Sculptris, MeshMixer vagy Blender programmal, de te tudod. Mindenesetre a Blender bármely célra ingyenes, esetleg takarózhatsz vele, ha valaki firtatná a modelled eredetét -- gondolom, azért érdemes tényleg átengedni a Blenderen, hátha a ZBrush valahol beleírta a névjegyét.

Kíváncsi vagyok, sikerül-e elpasszolnod, beszámolhatnál a tapasztalatokról.

2014. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt csak példának szántam,ez az első modell amit csináltam,egyenlőre még gyakorlok,ennél csak jobb modelleket szánnék eladásra,csak először még meg kell tanulnom használni a programokat.Blendert próbáltam már de mivel most még laptopom van azon meg nem megy normálisan így maradok a Zbrushnál,ahogy sikerül egy jobb asztalira szert tenni megpróbálom a többi programmal is és köszi a választ!
2014. okt. 26. 19:34
 5/6 tabaki ***** válasza:

Ha ez a helyzet, jó munkát! Néhány dologra ügyelj, például a szájüreg igenis legyen kibontva a fogsor mögött is, az egymásra fekvő rétegek találkozásánál (pl. a szemgolyó-szemhéj vagy ahol a szarv áttöri a fejbőrt) mélyítsd be annyira az élet, hogy hihető legyen, hogy az egyik a másik alá megy, de megcsinálhatod tényleg külön testek egymásba illesztésével is. A modell ebben a formájában csak szoborként használható, animálni nem lehet. Animálásra szánt figura esetén egyébként a szőrzet ilyetén megvalósítása sem szerencsés, viszont az is igaz, hogy a hitelesebb megoldás programonként eltérő.

A fentebb emlegetett két ingyenprogram innen tölthető le:

[link] (ismerős a fejlesztőcsapat?:)

[link]

2014. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,ki is próbálom úket,blender csak új géppel de a másikat most!
2014. nov. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!