Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy asztali számítógépnek...

Egy asztali számítógépnek mennyi a maximális élettartama?

Figyelt kérdés
Az enyémnek a gépháza nincs tisztítva rendszeresen, de semmi baja sem volt eddig. Már kb. 6 éves. Mire számíthatok, meddig lehet még jó?

2014. okt. 22. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ, nehéz bármit is mondani erre.

Nekem pl. volt otthon egy, amit 11 évvel később is használtunk.


Takarítani viszont érdemes lenne, biztosan segítene meghosszabbítani az élettartamát.

2014. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha rendszeresen karbantartod, és minőségi alkatrészek vannak benne, akkor nagyon sokáig működhet, nekem a mai napig van egy működő P3-as gépem, rendszeresen tisztítom, karbantartom
2014. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokat szoktam gondolkozni rajta, hogy el kéne vinni kitisztítattni, de sohase visz rá a lélek. Lehet, hogy tényleg hiba, szeretem azt a gépet, nem akarom, hogy tönkremenjen azért, mert meghibásodik. "Ami bevált, azt nem érdemes leváltani."
2014. okt. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!