Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » C:\Users\felhasználónév\AppDat...

C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Windows\T emporary Internet Files\ mappa törölhető következmények nélkül?

Figyelt kérdés
egyre több helyet foglal. Vannak még olyan rejtett mappák a gépemen amyelyek tudtom nélkül akár csak morzsáit dokumentálják annak amit én a gépemen csinálok? (Mint mondtam "amit a gépemen csinálok" , és NEM CSAK amit a neten nézek. itt elsősorban nem adatokra, hanem képekre gondolok.)
2014. okt. 23. 15:33
 1/2 anonim válasza:

igen törölheted, mert ahogy a mappa neve is mondja, "ideiglenes internet fájlok", ergo tanácsos őket törölni időközönként.


Amúgy javaslom a Ccleaner programot, elég sok helyet tud felszabadítani a gépeden, pláne az ilyen netes letöltött és már nem használt dolgok törlésével. Nekem a max amit törölt az kb olyan másfél GB volt, de azóta a legtöbbször nem várok addig vele :D

2014. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
A CCleaner elismert erényeitől függetlenül szerintem a Windows saját karbantartó programjában is bepipálhatod az internetes fájlok törlését. Komolyabb pucoláshoz egyébként én is azt javaslom.
2014. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!