Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit lehet...

Ebben a helyzetben mit lehet tenni? Már nagyon elkeseredett vagyok. Ezek engem a szervizben hülyének néznek.

Figyelt kérdés

Júniusban vettem egy viszonylag drágább okostelefont. Eddig viszont nem volt vele probléma. Az a hiba jelentkezett, hogy telefonálásnál alig hallom a másik felet, úgy kell kikövetkeztetnem hogy mégis mit mondhat. Teljesen csendes helyen pl szobában még nem olyan feltűnő jelenség, viszont az azért abszurd hogy egy alig forgalmas utcán már egyszerűen nem tudok telefonálni (ezelőtt tudtam).

A szervizben volt 1,5 hetet, alkatrész cserével visszaküldték. Ezekután működött 3!! napot majd visszaállt az előző állapot. Megint visszavittem a szolgáltatóhoz hogy küldjék szervizbe újra mert ez így nem állapot.1,5 hetet megint ott volt, azzal a határozattal küldték vissza, hogy nem észlelték a hibát szakszerű körülmények közötti kipróbálásnál. Majd működött megint 2!! napot és utána megint visszatért a probléma. Amint tudom elviszem megint javíttatni, de már nem tudom hogy kellene ahhoz fellépnem hogy méltóztassanak már valami tartós javítást eszközölni.Azt hiszik hogy jó kedvemből küldözgetem mindig vissza, pedig nem akarom feltétlen a készülék cseréjét, csupán hogy megfelelően működjön.

Valami tanácsnak nagyon örülnék.


2014. okt. 23. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy addig küldözgeted vissza, amíg nem csinálják meg tartósra.
2014. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem. Olyan nincs, hogy hetekig nem tudod használni "javítás" után sem.
2014. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
E-mail nekik a problémáról, és másolatban a fogyasztóvédelemnek is.
2014. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!