Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Banolták az accountomat, de...

Banolták az accountomat, de miért?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem meg az orange box-ot. Regisztráltam is egy stream fiókot működött minden és a tf2-őn játszottam. De most azt írja ki hogy banolva van a fiókom. De miért? Nem csináltam semmit. Meddig lesz ez? És mit csináljak?
2010. jan. 25. 14:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát, ha nem tudod miért banoltak(bár nem ismerem ezt a játékot), akkor lehet hogy banolt IP-t osztottak ki neked. Kapcsold ki a modemet, majd pár perc múlva vissza, hátha segít. Egyik ismerősömmel Wow-nál fordult ez elő.
2010. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet volt a gépeden kalóz steames játék és kiderült.
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csiteltél,örök bann
2010. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az a vicc hogy tényleg nem csináltam semmit még másolt játék sincs a gépemen. És nem vagyok egyedül mert mást is banoltak csak úgy.
2010. jan. 25. 14:37
 5/11 A kérdező kommentje:
14:36: apád faszát mondom hogy nem csiteltem!!!
2010. jan. 25. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem COD4-nél volt ugyanez a problémám.

2. eredeti játékom volt, megvettem drága pénzért, erre bannolnak, mert állítólag cheateltem, de nem.

Senki sem ült a gépemnél, de állítólag valamilyen csaló programot találtak a gépen.

2010. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a semmi miatt nem bannolnak, ez van
2010. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit kell ezzel ennyit vacakolni?

Írsz egy e-mailt a Valve-nak (Stem fejelszője) contact@valvesoftware.com, hogy te nem csináltál semmit és bannolva lett az accountod és hogy oldják fel. Ha tudod képpel igazolni, hogy megvan a steam és a CD kód, és hogy eredeti a játék akkor visza fogod kapni.

2010. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző:

Amikor engem bannoltak cod-ról, szerinted nem próbáltam meg visszaszerezni?

Mondták, hogy cheateltem, és hogy semmit sem tehetek.

2010. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
18:19: Oké megpróbálom csak tudod tényleg nagyon idegesít!
2010. jan. 26. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!