Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal tudnék a...

Milyen programmal tudnék a blogomhoz trailer-t készíteni?

Figyelt kérdés
A Windows Movie Maker nem indítja a gif-eket, ezért az nem jó. Videót is vágnék bele, meg gif-ek lennének benne, de a Movie Maker egyszerűen nem jó. Mit ajánlatok?

2014. okt. 26. 12:44
 1/2 edemmester ***** válasza:

Ingyenes programokat anno én is sokat nézegettem, kipróbáltam 5-6 különböző ingyenes videószerkesztő programot, de nem igazán voltam velük elégedett, mindegyiken nagyon érződött, hogy ez valami ingyenes cucc, viszonylag keveset tudtak, úgyhogy ha valami ingyenes programot akarsz használni, akkor lehet hogy jobban jársz, ha a GIF-eket átkonvertálod videóvá, ezt pillanatok alatt megteheted, akár online eszközökkel is. Ha mégis találsz valami használható minőségű ingyenes videószerkesztőt, akkor kérlek tájékoztass, mert engem is érdekelne.


Lopni nem szép dolog, azért ezt valljuk be. A fizetős szoftverek körében természetesen számtalan szuper programot találunk, de ezeknek az ára is annyi. Vannak akik az Adobe After Effetctsre esküsznek a fizetős programok között, én inkább Sony Vegas Pro párti vagyok, de azért ezeknek persze áruk van (vagy lophatjuk de az nem szép).


Szóval én a helyedben átgondolnám, hogy érdemes-e ezért programokat telepítgetni, vagy inkább átkonvertálod a GIFeket videóvá, és dolgozol Movie Maker-rel.


Egyébként úgy kíváncsiságból: nincs kedved majd linkelni a blogod és/vagy a kész videót? Csak úgy kíváncsiságból ;)

2014. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ú, köszi, hogy ilyen gyorsan írtál! :) Most egy Format Factory nevezetűt töltök, kipróblámom, aztán ha nem tetszik, akkor konvertálok. Csak sajnos fogalmam sincs, azt hogy kell. Esetleg privátba leírnád nekem? Én meg akkor átlinkelem a blogom :)
2014. okt. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!