Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emberek, szerintetek ez az...

Emberek, szerintetek ez az oldal a Facebookon, a hirdetett szolgáltatásai, illetve készítője valódiak? A kirándulósat igénnybe venném, de nem merem.

Figyelt kérdés

Van ez az Artúr Szenthalmi nevű férfi Facebookon, akinek van ez az oldala, és kirándulást, jóslást, párkapcsolati tanácsadást hirdet, de nem tudom eldönteni, hogy megbízható, valódi-e. Kíváncsi vagyok, hogy ez az Artúr Szenthalmi igazi ember, és azt, amit hirdet ti könnyű szívvel igénybe vennétek-e? Az oldalán legfelül van egy "vicces" kép, alatta egy gyászjelentés szerű szöveg, ami valójában hirdetés, alatta pedig három szolgáltatásról színes, fényképes plakát kirándulásról, párkapcsolati tanácsadásról, jóslásról. Az oldal:


www.facebook.com/szenthalmi



2014. okt. 26. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból nem foglalkozok ilyenekkel, ha Facebookon botlok beléjük, ha személyesen.
2014. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted hamis, vagy csak nem érdekelnek az ilyenek? Mert engem érdekelne a kirándulásos része, csak nem akarok ráfaragni, mert lehet hogy csaló.
2014. okt. 26. 17:20
 3/3 army válasza:
Semmi keppen nem eri meg ilyennel foglalkozni!
2014. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!