Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Több óra játékidő után, a...

Több óra játékidő után, a számítógépem a játék közben hirtelen kikapcsol, majd újraindul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Volt már hogy csak kifagyott a játék, és csak az asztalra tért vissza, kilépett, a gép nem fagyott le. Augusztus óta van új táp a gépben ( Cooler Master RS-600-ACAB-M4 600W ), ezelőtt a régi szutyokkal (már elnézést a kifejezésért) nem volt semmi gond, és Szeptemberben sem. Egészen mostanáig, egy- másfél hete. Utánaolvastam és az ilyen hibák a processzor túlmelegedése miatt lehet, ami nem, mert 53-55 °C fokos játék közben, s ez a processzor volt már 70+ °c -on is, és nem fagyott le, nem állt le. Máshol pedig a tápra gyanakodnak, pedig nincs benne egyetlen illesztőkártya sem, integrált videókártya és hang. A mostani táp 600w-os, az előző 550W-os volt.


A játék amivel történt: Team Fortress 2. Több játékkal még nem próbáltam, de régebben több játékkal nem volt probléme, ezzel sem.


Válaszokat előre köszönöm, és elnézést a hosszú posztért.



2014. okt. 26. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Alap: 29-31 °C, kis használat (netezés) közben 34-38 °C
2014. okt. 26. 18:15
 2/6 A kérdező kommentje:
De már mondtam, nem hinném hogy a processzor a hibás.
2014. okt. 26. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
hibás crack
2014. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj...nem volt gyanús, hogy az a táp feltűnően olcsó a többi társához képest? :) Jó dolgokat gyárt amúgy a Cooler Master, de a táp az bizalmi kérdés - összesen pár OEM gyártó van, akiktől a többiek veszik az elektronikát és szépen becsomagolják (így van ez amúgy sok más PC periféria és alkatrész esetében). Nos, a CM az egyik leggagyibb gyártótól vásárolja a dolgait. Mérj rá multiméterrel, hogy milyen értékeket kapsz az egyes ágakon, de mivel 1 év garancia van minden számtech eszközre, szerintem még cserélik neked.
2014. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

CM legagyibtól vásárol? Minden cm ezekszerint? "pár" oem gyártó, atól füg mi számít "pár" nak

Etöl még táp hiba lehet

2014. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, átfogalmazom: CM mindenkitől vásárol, beleértve a gagyikat is.
2014. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!