Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi videó lejátszóra volt...

Régi videó lejátszóra volt kötve a kábeles tv antenna, majd abból a tv-be és rendesen láttam az összes csatornát, de kiiktattam a videó lejátszót és mostmár rossz, miért? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Volt egy régi videó lejátszónk , de elromlott , egyik napról a másikra így kiiktattam és a kábel tv "antenna" kábelét közvetlenül a tv-be kötöttem és mikor rámegyek az automata hangolásra akkor végigmegy a hangolás , és 1-2 csatornát (1-10-ig amit programoz) gyönyörű a képe , de 11-től kezdve kb 25-ig (gondolom ennek nincs jelentősége de leírtam) zizis , és rossz , itt van a tv2 , rtl , viasat ... tehát igazábóll ami érdekelne , mi miatt lehet ez ? nem értem egyszerűen ...

#digitális #hangolás #kábeltévé #TV #zizis #automata hangolás
2014. okt. 28. 20:25
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Az automata hangolás sosem az igazi. Meg lesz az normális minőségben, csak ismerkedned kell a beállításokkal.
2014. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szinte minden beállítást próbáltam változtatni már , pl. azt is hogy nem Magyarországot állítok be , hanem más-más országot , de semmi , ugyan azok a csatornák mindig zizissek valamiért :S
2014. okt. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!