Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen xBox 360-at vegyek?

FancyMadafaka kérdése:

Milyen xBox 360-at vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Karácsonyra szeretnék venni xBox 360-at. Az lenne a kérdésem hogy milyet vegyek,és hogy miért?(mert láttam sok fajta van slim,arcade,E stb...).

2014. okt. 29. 18:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

Manapság már csak egyfélét lehet venni gyárilag boltokban: Xbox 360 E

Ez a legújabb fajta és a legjobb. Másfajtát, amiket te is mondtál, már em lehet. Semmiféleklppen ne vegyél 4g-sat. Csakis 250,320 vagy 500g-sat mert ha 4g-sat veszel akkor ugyis kellesz bele venne HDD (külső merevlemezt) amire rátudod majd telepíteni a játékokat! Kinect-et is vehetsz hozzá mert jópofa!

DE, ha vanpénzed akkor Xbox One-t vagy PlayStation 4-et vegyél!!!

2014. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az nem g Hanem GB(gb)
2014. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lginjkább Slim és Slim E gépet árulnak már. ha használtan veszel ennél régebbit típusok közül ne nagyon válogass. ezek már CGPU-s gépek nem mennek tönkre.

Mind a 2 jó választás a SLIM és a SLIM E között egyedül a házban van eltérés a hardver ugyan az. tehát amelyiket olcsóbban be tudod szerezni vagy jobban tetszik . lehetőleg HDD-vel

2014. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat ! ♡ Akinek van xBox-a az belinkelné vagy elmondaná hogy hol vette? Ez sokat segítene.
2014. okt. 30. 09:41
 5/12 anonim válasza:

A MediaMarkt jó hely, én a BestByte-ban vettem az Allee-ban. Nekem megérte, mert akciós volt, 250 GB-s + adtak hozzá HALO4-et meg Tomb Raider-t.

Szerintem interneten rendeld, úgy a legolcsóbb, de járj utána, mennyire megbízható az áruház amiből rendeled ;)

Ajánlom, a fent említett boltok oldalait, mert azok tutik! …és néha még olcsóbbak is, mintha a boltban vásárolnál!!!

2014. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én vagyok az előző válaszíró.

Elfelejtettem mondani, hogy Xbox360E-m van, és tényleg negyon jó. Eleinte Slim-et akartam az érintőgombja és a gyönyörű, csillogó érdekes formájú burkolata miatt, de nem bántam meg… Nagyon jól megy!!!!!!!!!!!!

2014. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
*azt nem bántam meg, hogy nem Slim-et vettem, mert az E nagyon jól megy
2014. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az "E" széria legalább sorozatàt nem lehet RGH-zni MÉG. Ha esetleg ez is szempont, akkor vagy 2014.09.hó előttit vegyél belőle, vagy vegyél sima slimet.
2014. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*legújabb sorazatàt
2014. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi , de mi az a rgh ?
2014. nov. 4. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!