Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs internet kapcsolatom....

Abért Máté kérdése:

Nincs internet kapcsolatom. Bedugom a kábelt a gépbe kiírja h van kapcsolat de mégsem tudok a böngészővel megjeleníteni semmit. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tettem bele új hálókártyát azzal is ugyan ez. Leszedtem a vírus írtót akkor sem lett jó. Nyáron raktam össze a gépet vadi új cuccokból. Valaki valami ötlet ? (letöltöttem a mozillát és a crome-ot is sőt expolerrel is próbáltam de egyikkel se semmi)

2014. okt. 30. 15:40
 1/9 levis56 ***** válasza:
A tálcán lévő időt állítsd be szinkronizáld.
2014. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az is jó be van állítva :S
2014. okt. 30. 15:45
 3/9 levis56 ***** válasza:
Eszközkezelő>hálózati kártyák>jobb klikk>illesztő frissítés.
2014. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt is csináltam már és semmi "már telepítette a legfrissebb illesztőprogramot. azt is csináltam, hogy eltávolítottam az illesztőprogit és leszedtem még1x rá de így sem.
2014. okt. 30. 16:18
 5/9 levis56 ***** válasza:
Műveletközpont>hibaelhárítás>hálózat és internet>internetkapcsolatok>tovább.
2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végig mentem ezen is "nemtudta azonosítani a problémát" ha rámegyek a részletekre "nincs probléma" szval mintha minden jólenne de mégsem megy ez a szar
2014. okt. 30. 16:56
 7/9 levis56 ***** válasza:
Telepítő lemezt bootold be,telepítés helyett hibajavító mód.
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lajos54 ***** válasza:

Honnét "jön" az internet (illetve nem jön)?

Próbáltad egy másik géppel? Valóban van internet?

Ha esetleg egy routerre csatlakozol, annál előfordulhat, hogy kapcsolat van, csak éppen nincs benne internet jel, a hibás beállítások miatt.

Mielőtt szétszednéd a motorbiciklit, nézd meg, van-e benne benzin :)

2014. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van internet másik géppel, újratelepítettem akkor megjavult. Köszi a segítséget mindenkinek azért.
2014. nov. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!