Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sima mp4-lejátszó vagy iTouch 5?

Sima mp4-lejátszó vagy iTouch 5?

Figyelt kérdés

A régi mp4-lejátszóm 4 gigája már nem elég és azon gondolkodom, hogy vajon megérné-e venni egy ötödik generációs Apple iPod Touch-ot, vagy jobban tenném, ha vennék egy sima, bővíthető memóriájú mp4-lejátszót.

Az anyagiakkal nincs gond, de nem szívesen költekeznék vásárlás után is. Okostelóm van már, tehát tulajdonképpen leginkább aszerint billen a mérleg, hogy mások szerint túl nagy hülyeség lenne-e az iTouch.

Nem Applerajongók- vagy utálók áradozására/gyűlölködésére vagyok kíváncsi, nem is lajikusok véleményére, hanem tapasztalt felhasználók érveire, hogy manapság melyik éri meg jobban (javítások, szoftverek, akksi, támogatotság, stb).



2014. okt. 30. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én okos tábla gépre költenék, és nem csak videózni lehetne, hanem netezni wifi -n, vagy épp androidos játékokkal játszani. ;-)
2014. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én okos tábla gépre költenék, és nem csak videózni lehetne, hanem netezni wifi -n, vagy épp androidos játékokkal játszani. ;-)


Hopsz, nem voltam túl világos: nem videózni kell, a telóm Galaxy S4 és legfőképp zenehallgatásra fogom használni az új masinát, ezért fontos, hogy zenére legyen kihegyezve (ezért nem a telómat használom arra).

2014. okt. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!