Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy ilyen gépházat:...

Vettem egy ilyen gépházat: M-Tech AS08A-BK, ehhez a házhoz kapunk DVD írót? Ha nem lehet dizájnban hozzá illőt venni? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 30. 21:15
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

A gépház (jó esetben) mindössze egy tápegységet tartalmaz. A többi dolgot (alaplap és egyebek) neked kell összeválogatni, igényednek és pénztárcádnak megfelelően.

Az, hogy milyen DVD írót veszel, teljesen az egyéni döntésed.

Ami a dizájnt illeti, szintén egyéni döntés, vagy maximum a választék dönti el. Nincs olyan, hogy ehhez és ehhez a házhoz való részegység. Legfeljebb az alaplapnál érdekes a dolog, mert nem árt, ha belefér...

Itt most hiába írna bárki tippet, ha neked az nem elérhető. Szépen elsétálsz a neked elérhető üzletekbe, és megnézed, mi a kínálat.

Nekem például a metálszürke gépházamban fekete homloklapú DVD íróm van, és részemről tökéletesen megfelel.

2014. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A linkelt házban egy fedél fogja takarni a DVD meghajtót (a képen is látható a ráfestett DVD felirat). A fedél mögé olyat szerelsz, amit akarsz, nem fog látszódni csak arra az időre, míg nyitva a tálca.
2014. okt. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazából minden megvan a géphez csak a ház nincs még meg, csak ezt a házat akartam olyan DVD íróval ami hozzá illik dizájnban, a második válasz nagyon hasznos volt nekem! Köszönöm a segítséget!:)
2014. okt. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!