Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes venni? Milyen márkát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új laptopot, mert ami most van (Dell Inspiron 1545) hamarosan meghal. Netezni szoktam rajta, filmet nézni, másra nem használom. Szerintetek milyen márkát és típust érdemes venni, ami viszonylag jó áron megkapható? A keret max. 120.000.

2014. okt. 30. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem van kettő vagyis a családban van kettő, 80-100 ezres vételek voltak... egyik egy hp 630 ő már 3 éves múlt és semmi baja azon kívül hogy a tapipadja lekopott mert ilyen recés szutyok, és állandóan azzal volt használva, az jó vétel volt, aztán nekem van egy pb ez viszont úgy hulladék ahogy van, mármint kizárólag win7 ultimattel hajlandó menni valamint úgy ahogy van hullik darabokra... win7 ultival kiválón hiba nélkül üzemel, de a burkolata valami hitvány egy anyag, úgy ahogy van hullik darabokra, már zsanér és alsó burkolat is volt valamint a kijelző burkolata is volt cseréltetve illetve az új alsó burkolatből kihullottak a levegőzőnél lévő műanyag bordák... úgyhogy ha nekem ezen két márka közül kell választanom akkor ezerszer inkább hp
2014. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van 35 ezer forintos hp és semmi baja.

HP vagy Toshiba

2014. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Netezni szoktam rajta, filmet nézni, másra nem használom."


Akkor egy 50k-s hasznalt jofele uzleti laptopot vegyel, pl. dell latitude, lenovo thinkpad, hp elitebook.

2014. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-)
2014. nov. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!