Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet lezuzni a Prince...

Hogy lehet lezuzni a Prince of persia:The two trones c játékban az 1sö föellenséget, ami egy nagy óriás nincs also állkapcsa? Találtam leirást, meg végigjátszást, de nem megy már vagy 50 szer probáltam de nem megy. Megőrülök töle

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:32
 1/10 anonim válasza:
2010. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 26. 15:51
 3/10 anonim válasza:
megy? ha legyözted meselj :) haver vegignyomta mar:)
2010. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

még nem tartok ott,de kiváncsi leszek le tudom nyomni,

remélem nem kell még vagy 50x megprobálnom,mert akkor nem tudok játszani

2010. jan. 26. 18:14
 5/10 A kérdező kommentje:

a fene egye meg,nem sikerül,pedig vagy 6orát csak ezzel nyomtam!!

tényleg béna vagyok,de nem adom fel!!!

2010. jan. 27. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedvencem a prince of persia trilogia (az új prince of persi nagyn szar, na de majd a forgotten sands) énis végigvittem de nekem nem volt vele bajom amúgy sikerült?
2010. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolso:


nem sikerül,,télleg béna vagyok,,

azt nem vágom a videobol hogy amikor felmászok arra a kinyulo fadarabra,és ugy elkezd vibrálni a képernyö vagy mi,akkor megnyomom a skill gombot,,de elötte leesik állandoan,utána megfogja a herceget az a melák aztán hozzávágja a falhoz,,

mindig ezt csinálja!!!

nem tudok felmászni a kezén fel a nyakába hogy beleszurjam a kést a szemébe!!!!!

2010. ápr. 30. 16:08
 8/10 csollany válasza:
pedig ecerü elnézést de akkor téleg nem jol csinálod mert ha rajta vagy csak a jobb kliket kell nyomni
2010. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem a jobb klikket kell nyomni hanem a balt(bal egérgomb) mikor fen vagy azon a farúdon akkor a képernyő szélei befehéredik és akkor kell megnyomni az E gombot majd mikor rajta vagy és nyúlna feléd akkor meg a tör villan fel akkor nyomd meg a bal egérgombot onnantól csak a tört kell figyelni hogy mikor villan fel a másiknál is ez a verzió van ott csak a kezébe csapja szúrja bele a tört majd a szemébe.
2010. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mindig akkor kell megnyomni amikor a kés vagy tőr elkezd világítani!
2011. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!