Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DayZ-ről kitiltottak 3 évre....

DayZ-ről kitiltottak 3 évre. Lehetséges a bann feloldása, vagy, hogy újra játszhassak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy van-e rá esély, hogyha letiltottak egy játékról, hogy újra játszhassak másik karakterrel ? Ez egy olyan játék, hogy egy gépről csak egyszer regisztrálhatsz. Én elkértem barátomtól a felhasználóját de avval sem enged be. Próbálkoztam már újra rakni a windowst az se jött be, próbáltam a license kulcsot kicserélni, az se jött be. Milyen módon lehetne megoldani, hogy más karakterrel vagy akár a régi karakteremmel be tudjak lépni ? Hogyha valamely módon a "gépre" adták a kitiltás, hogyan tudnám feloldani vagy mit kéne kicseréljek a gépemben, hogy fel engedjen a szerverre ? Ha valaki tudna segíteni, az nagyon lekötelezne !!

2014. nov. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Steam-es játék? Ha igen, akkor megpróbálhatod azt, hogy írsz egy kedves levelet a Steamnek.
2014. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Steames. Magyar Privát szerver. Már 2 éve fut. Próbáltam beszélni az adminokkal de nagyon makacsok.
2014. nov. 1. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül tiltottak ki..
2014. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért tiltottak ki, mert az egyik ismerősöm akivel játszottam buggokat használt ki, és mivel egy 'osztag'-ban voltunk ezért én is megkaptam a kitiltást. De nem ez volt a kérdés.
2014. nov. 1. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem megoldható,pláne miután már próbáltál más accal belépni.

Valószínűleg IP bannt kaptál,próbáld meg lecserélni.


Amúgy meg igen is kérdés,mert ha egy cheater vagy hasonló lennél,senki se segítene.

2014. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cseréltem IP-t és MAC címet is. De nem azért írtam a kérdést, hogy most hülyeségekkel traktáljatok, hogy cheater vagyok meg megszegtem a szabályzatot. Én tudom, hogy nem tettem semmit amiért ezt kaptam, ezért is akarok visszajutni.
2014. nov. 1. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a GTSről tiltottak sok esély nincs rá, hacsak nem győzöd meg az adminokat. Bár azok nem makacsok, hanem egyszerűen.... Midnegy. Vedd meg az arma CO-t, mostanában elég gyakran le van árazva. Megéri.
2014. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gelli98 válasza:

De van esély annyit kell csinálnod ha a GTS-ről bannoltak hogy a gépet ujrarakod és ipétváltasz és az egész játékot ujra fel rakod és kész!


Akkoriba engem is bannoltak de meg oldotam de én ugy hogy unokatesomhoz a gépetelvittem rá kapcsolodtam a netjére regisztráltam haza mentem azt kész! Ja de amit előzőleg le irtam azt meg csináltam én is utána vittem el.

2014. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!