Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép hardver adatok...

Gabesz1122 kérdése:

Számítógép hardver adatok módisítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Survarium béta teszter lettem sorsoláson(Egy játék) és azt írja ki a program, hogy a Vostok Engine 1.0 nem támogatja a 320mb VRAM alatti videokártyákat. Kérdésem az lenne, hogy van-e olyan program vagy lehetséges-e az, hogy én a laptopom részeit átírjam? Vagyis most van egy AMD Mobility Readon HD 4200 videokártyám és én ezt átszeretném írni pl egy AMD Readon HD 5200-ra vagy pl a rendszer ne 256mb Vramot érzékeljen hanem 512mb-ot. Ez lehetséges?

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 1. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a biosban hátha lehet emelni .ha nem a driverben elvileg át lehet írni.
2014. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a BIOS emelést kérdezi, hanem azt, hogy szoftveresen át lehet-e vágni a programot, hogy többnek lássa.
2014. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Úgy gondolom, nem véletlen, hogy nem támogatja. Hogy akarsz tesztelni valamit, ha nincs meg hozzá a hardvered? Hiába vered át a szoftvert, ha töredezni fog a kép, hogy akarsz rajta játszani?
2014. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a garancia rá, hogy töredezni fog? Sok játékkal játszottam már ami "gépigény" alapján nem futna a gépemen mégis mai napig játszok velük 40-50fps-el. Másrészt próbáltam már a BIOS-ba való VRAM húzást és nem tudom. Nem engedi.
2014. nov. 1. 21:18
 5/6 anonim válasza:
Már bocs, de garancia semmire nincs. Zsákbamacska próbálkozás. Tuningolással már nagyon régen foglalkoztam, de nem véletlenül hagytam abba. Valamiért előbb-utóbb ráfaragtam, aztán elegem lett a sok kékhalálból. A virtuális dolgaidban sajnos nem adhatok tanácsot. Még egyszer bocs, hogy beleszóltam!
2014. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HD7770-nel meg Fx6300-zal is csak minimumon tudtam futtatni a cuccot, de majd neked egy mobil Radeonnal menni fog...

G.

2014. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!