Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emberek, akik ha számot írnak...

Emberek, akik ha számot írnak le, nulla helyett 'o' betűt használnak, miért csináljátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg ugyanazert, amiert egy ismerosom a macskakormot ket aposztroffal irja: ``


:D

2014. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
100%

Én annál az idősebb korosztálynál találkoztam komolyan ilyennel, akik még időgépen "szocializálódtak". O helyett 0, I helyett l, esetleg l helyett 1-es (vagy ezek kombinációja).

A fiatalok maximum azért teszik, hogy valamivel kitűnjenek a tömegből, ha már teljesítményt nem tud felmutatni. Ezek majd kinövik.

2014. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavar annyira, hogy érdekeljen. Teljesen kizökkent a ritmusból olvasás közben, ha olyat látok hogy "2o14".
2014. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem is szörnyű, mindig ideges leszek, ha ilyet látok
2014. nov. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!