Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felvenni azt,...

Hogyan tudom felvenni azt, hogy konzollal játszok?

Figyelt kérdés

Tehát tulajdonképen konzol játék gameplay videót szeretnék készíteni, konkrétan PS3-ast.

Ha PC-n akarnék ilyet csinálni, akkor oké, hogy le kell szedni hozzá a szükséges programokat (pl Fraps) de egy PS3-on mi a módja az efféle videó elkészítésének?



2014. nov. 4. 21:12
 1/6 Reiber Péter ***** válasza:
100%
PC-n szokták ezeket felvenni, game capture kártyákkal, pl avermédia gyárt ilyeneket (hazai viszonylatban szép áruk van)
2014. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Asszem valami (nem emlékszem annyira a nevére) Avermedia eszközzel amit a konzolhoz kell csatlakoztatni. De elvileg van program hozzá (én is ilyet keresek). :/
2014. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TaKy99 ***** válasza:

El kell keserítselek, nincs hozzá program!

Egy komponens bemenetes video capture eszközre lesz szükséged. (HMDMI-s nem jó, mert a PS3-on HDCP (másolsvédelem) van.)

Létezik PC- kártyás, USB-s és PC free (belső HDD/SSD)-s készülékek is. Baráti 30e-50e Ft-os áron.


[link]

2014. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TaKy99 ***** válasza:
A HMDMI az HDMI szeretett volna lenni.
2014. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3


Nagyon köszönöm a segítséget!

Ezzel a szerkentyűvel csak felvenni és megvágni lehet a játékot, vagy van rá mód, hogy szerkeszteni is lehessen a videót?

Tehát ilyenekre gondolok, hogy mondjuk film jeleneteket bevágni a videóba, vagy valami zenét berakni a videó alá, vagy különböző kiírásokat megjeleníteni a képernyőn, meg effélék. Tehát ilyen tipikus youtube videós dolgokról beszélek.

2014. nov. 5. 21:24
 6/6 TaKy99 ***** válasza:
Kicsit nézz körül azon a linken, amit az előző hsz-ban írtam. Ott választ találsz a kérdésedre
2014. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!