Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Anyám órák óta ordítva-vihogva...

Anyám órák óta ordítva-vihogva beszél a telefonján a barátnőjével. A saját gondolataimat sem hallom. Nem tudom így netről meghekkelni az okostelefonját valahogy? Esetleg egy vírust ráküldeni? :D

Figyelt kérdés

/Sajnos a "géphez", programokhoz, alkalmazásokhoz nem értek, de az agyamra megy. Elviselhetetlen, fülhallgatóval nézek filmet, és ennek ellenére is hallom. Pláne, hogy rólam is beszél a barátnőjének, én meg persze kiállok magamért, akkor azért megy a pofázás. Felnőtt vagyok, sajnos egy légtérben vagyunk (pici szoba, ő a galérián)/


SUMMA SUMMARUM: Bármilyen program, vírus, bármi jöhet-ha lehetséges hogy átküldjem neki.

A tippeket előre is köszi:D


2014. nov. 6. 22:45
 1/5 Argloss ***** válasza:
100%

Ha úgy akarod megoldani, hogy ne tudjon róla, akkor vegyél egy térerő blokkolót. Bár megeshet, hogy az nem legális. Minden esetre vírussal megfertőzni telefonokat semmiképpen sem az, szóval gondolom úgyis mindegy neked.

Ingyenes megoldás a beszélgetés.

2014. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, bár a kütyüt beszerezni pénz+idő:D (szerencsére már lerakták, de megígértette vele anyám, hogy amint felkelnek, hívják egymást-élmény lesz arra ébredni, hogy ordítva beszélgetnek a SEMMIről...)


Igen, csak az a baj, hogy ez a nő Pécsen lakik, mi meg Bp.-en, így nem tudnak személyesen beszélgetni.

2014. nov. 6. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szazas szog, kalapacs. Keresztul az okostelon. Nagyon rossz viszony eseten akkor, amikor eppen beszel rajta...
2014. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, csak az a baj, hogy ez a nő Pécsen lakik, mi meg Bp.-en, így nem tudnak személyesen beszélgetni."


Szerintem arra gondolt #1-es, hogy édesanyáddal kéne megbeszélned ezt a problémát személyesen (neked!).

2014. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szög jó lenne, nekem is már eszembe jutott:D


Személyesen tegnap óta folyamatosan próbálom vele megbeszélni, de csak ordít (az ő esetében inkább a "rikácsol" a helyes kifejezés), és képtelen értelmes ember módjára beszélgetni. Tipikusan az az ember, aki csak a saját hangját hallja meg.

2014. nov. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!