Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb akciójáték?

Darnay DAdrian2000 kérdése:

Melyik a legjobb akciójáték?

Figyelt kérdés

Link (ahol ingyen lelehet szedni) is jó lenne... Videó sorozatot akarok belőle csinálni.

www.youtube.com/DAdrian2000



2014. nov. 7. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, nem létezik legjobb akciójáték. Vannak ízlések és hangulatok. Ingyen linket pedig nem nem is adnék. Pláne nem, hogy videót akarsz belőle csinálni.
2014. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ilyet vagy képes kérdezni még ne "videosorozatozz".. csak beégeted magad mindenki előtt aki megnézi.
2014. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez nem akció játék de van benne vér.happy vheels
2014. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha egy jó akció játékot keresel akkor én a Bioshock Szériát ajánlom :) Főleg a Bioshock Infinitet mert nagyon jó a története és az egész játék magába szippant :D Én pl. nem tudtam elleni semmivel se, de ez a játék nagyon meg fogott :D Ajánlom mindenkinek
2015. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Melegh Bálint válasza:

Kedves Darnay DAdrian2000

Szerintem a Team Fortess 2 -ról iszonyatsok nézőt,feliratkozót,és likot is szerezhetsz.

Oringe Box-ot vedd meg steamen csak 4.000 ft és abban a portal 1 is megvan meg a Half life is és a Team Fortess 2 preium is meg van amiben több cuccot tudsz szerezni.

2015. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!