Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az IPhone 6...

Mi a véleményetek az IPhone 6 plus ról? Minden SZEMÉLYES tapasztalat és másmilyen tapasztalat is érdekel a kisebbik vagy a nagyobbik (a méretén kívül)? Megéri?!

Figyelt kérdés
Ne hasonlítsátok más telefonhoz más nem kell, nem érdekel!!!
2014. nov. 7. 16:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amire én nagyon kiváncsi lennék, hogy milyen: a kamera, kijelző, akksi idő, töltési idő, hangszóró, kijelző "karcállósága" ) + ezek a funkciók 5s hez hasonlítva 😊😉
2014. nov. 7. 16:25
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdésed hogy az 5S-t megéri-e lecserélni,a válasz egyértelmű:NEM.kamera nem sokkal jobb,csak akkor látható egy kicsit ha egymás mellé teszed őket.az 5s nem tud 240lassított videót,de egy programmal ez kiküszöböljető.a design változott,meg alig lett gyorsabb.Én az 5S-t majd 6S-re cserélem,jövőre.
2014. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szőrös Béka ***** válasza:

Én 4S-ről egyértelműen cserélem most. Én is nézegettem, megfogtam mindkettő verziót. Nekem a 6+ jött be a mérete miatt. Számomra valamilyen szinten pótolja az iPad Air-t is.

Mivel sokat filmezek, az is élvezhetőbb rajta.

2014. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó.iPad Airt semmiképpen sem pótolja.Akkuideje is szarabb az Airhez képest..én is gondolkodtam rajta,hogy ipad airt és az 5s-et eladom és egy 6plust veszek,de az ipad+iphone sokkal többet ér(ha nem is pénzügyileg),mert az ipad hosszabb ideog bírja,és sokkal kényelmesebb rajta minden mint a pluson szerintem.4S-ről viszont nagyon megérte cserélni szerintem.
2014. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szőrös Béka ***** válasza:
Azért írtam, hogy számomra! Jó lenne egy Air 2 is... de az már luxus lenne a pénztárcámnak :D
2014. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából azért akarok 6ot / 6+t mert nyáron beázott az 5s-em, azóta nem megy csak az előlapi kamera egy ideig az se ment olykor befagy stb. És nem akarom ezt megcsináltatni, hanem beszámolni + még hozzá rakni és akkor 6 vagy 6+ csak nem tudok dönteni :/ már fogtam mindkettőt és nem olyan nagy a + 😊 csak majd a pénz miatt eldől szerintem ! 😁
2014. nov. 8. 17:51
 7/15 Szőrös Béka ***** válasza:
Szerintem a 6+ vedd meg, ha belefér :).
2014. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szőrös Béka és miért?! 😊
2014. nov. 9. 08:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Az 5s szerintem szebb,bootidőben még gyorsabb is,fényképezője nem sokkal jobb,csak a kijelzője meg az akkuja jobb.Én vennék még egy 5s-t a helyedben.de ha kell a magy kijelző,akkor i6-ot vegyél.
2014. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szőrös Béka ***** válasza:

Írtam: Én pl. sokat filmezek és mivel nagyobb a kijelzője, így élvezhetőbb számomra. Valamelyest a mérete miatt már nálam kiváltotta picit az iPad Air-t is. Nyáron pont azon gondolkoztam, hogy jó lenne egy 5s meg egy Air. De így a 6+ kis kompromisszummal, de egyben van a 2 :)

(ismétlem SZÁMOMRA)

2014. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!