Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 99% cpu,99% lemez, random...

Mysticista kérdése:

99% cpu,99% lemez, random újraindulás, kikapcsolás miért? Részletek az alábbiakban.

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben a gép (2 magos amd) gyakran újraindult, illetve lekapcsolt. Annyit észrevettem, hogy ezt akkor teszi, amikor párhuzamba több program fut. Tápot cseréltünk, mert az el is szállt (a kondik rajta), gondoltam az új táppal nem lesz gond. A gép megy, de ahogy megnyitok egy böngészőt (mindegy melyiket), vagy csak egy doc fájlt, vagy bármit teszek, akkor a lemez és a cpu 99%-ra megy. Teljesen újratelepítettem az oprendszert (win 8.1), felraktam minden updatet, akkor is ezt csinálja.

Valakinek ötlete ezzel mit tudok tenni, azon kívül hogy kivágom a kukába?



2014. nov. 10. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit olyan, mint amikor proci húzás után instabil lesz a gép, esetleg vmi túlmelegedés-túlfesz hazavágta. Ha tudod próbáld átteni egy másik gépbe a procit, ha ott is azt produkálja, akkor nagy eséllyel tönkrement.
2014. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben, hogy MI használ annyi cpu-z/lemezt
2014. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*cpu-t
2014. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!