Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kingston DTI3GB miért nem...

Kingston DTI3GB miért nem működik?

Figyelt kérdés
Raktam rá az Kingston oldalról Driver-t is, de nem működik a dvdlejátszommal, pedig régen működött, csak véletlen letöröltük az illesztőprogit.

2014. nov. 10. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
DTI3G és 8GB-os
2014. nov. 10. 17:53
 2/6 CspCsj ***** válasza:

DVD lejátszóhoz általában nem kell driver, a pendrive nem is szokott ilyet tartalmazni.

A törlés formázást jelentett? Ilyenkor szerintem fájlrendszer gond lehet. FAT-ra vagy FAT32-re esetleg másra formáztátok?

2014. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, alapból volt rajta (asszem valamilyen urDrive.exe + mappa), és szó szerint le lett törölve, mert elromlott a gépemen a windows és mivel nem volt meg a CD, a sógorom tett rá nCore-ról windows telepítőt, és ekkor törölte le.
2014. nov. 11. 19:34
 4/6 A kérdező kommentje:

a DVD pedig azt írja ki, hogy "Not support" vagy valami ilyesmi, pedig van rajta film. A "Formázás.."-ban pedig NTFS

-en volt, FAT32-őn nem is tudtam megnyitni amikor át állítottam.(mert apukám munkatársa azt mondta rá, hogy formázni kellene és akkor lehet jó lesz)

2014. nov. 11. 19:36
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Nálam engedi FAT-ra is formázni:

Sajátgép/Számítógép > jobbgomb a pendrive-on > Formázás > FAT/FAT16/FAT32-ből valamelyik > Formázás.


Vagy külön programmal formázod, pl. HP USB Format Tool:

[link]

Hasonló mint a Windows beépített formázója.


Vagy a Windows beépített, parancssoros partíciókezelőjével:

- dugd be a pendrive-ot

- nyiss Parancssort jobbgomb > Futtatás Rendszergazdaként

- a megnyíló ablakba gépeld be a következő parancsokat:

diskpart (belép a partíciókezelőbe)

list volume (listázza a partíciókat, hogy választhass)

select volume X (kiválasztod a formázáshoz a pendrive-ot, X helyett a pendrive betűjelét írd)

format fs=fat16 quick (formázás, fat16 helyett fat32 is lehet)

exit (kilépsz a partíciókezelőből)

- bezárhatod a parancssort

2014. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom nem értetted ami t mondtam, át tudtam FAT32-re formázni, csak nem tudtam megnyitni.
2014. nov. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!