Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen processzort válasszak?...

Milyen processzort válasszak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet buta a kérdés de szeretnék elővigyázatos lenni. Laptop vásárláson gondolkozom, jelenleg egy asus ul20a gépem van amiben Core 2 Duo SU7300 1,3GHz van. Nem nagyon vagyok tisztában azzal hogy ennél melyik procik jobbak? Persze tudom I3/5/7 az jó csak láttam olyat is ami pl Centrino, Celeron vagy Pentium. vagy az AMD is jó? nekem azzal csak rossz tapasztalataim voltak. Köszönöm előre a válaszokat!

2014. nov. 14. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Centrino- vagy sima Pentium procit semmiképp nem vennék - azzal nem leszel előrébb teljesítmény terén.


i3 / i5 / i7 vonalon azt mondom, hogy amire pénzed van ebből; mindegyikkel jól jársz a mostanihoz képest.


De igazából a mostani AMD-s laptopokkal is. Ár / teljesítmény arányban ezek is egész jók. Nekem már volt 2 AMD-s laptopom; összességében nincsenek velük rossz tapasztalataim teljesítmény terén, csak a driverek szoktak rakoncátlankodni - az Intel/Nvidia fényévekkel jobb, stabilabb ezen a téren. A4-A6-A8 stb. vonalon bármelyiket tudom ajánlani, főleg az ASUS/HP/Lenovo márkákkal voltak nagyon jó tapasztalataim nekem / barátaimnak.


Esetleg írd meg, mi a konkrét kereted, amit rá tudnál szánni, azzal is előrébb leszünk.

2014. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!