Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a laptopomnak,...

Mi a baja a laptopomnak, lassan használhatatlan?

Figyelt kérdés

Az internet teljesen be van lassulva, ha rákattintok egy oldalra, megjelenik 3 másik lap is, egyfolytában jönnek a reklámok a képernyőn, kettesével, hármasával.

Gondoltam központilag lehet lassú a netem, de szerintem köze van ezekhez a reklámokhoz.

Mit tudok csinálni?

Az utóbbi napokban többször csinált frissítést a gépem, de nem használt, máskor ilyenkor teljesen helyrejön.

Windows 8 amúgy, ha jelent valamit.



2014. nov. 14. 18:39
 1/7 Tengor ***** válasza:
100%
Csinálj rajta egy reklám irtást, esetleg rakd újra!
2014. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ujrarakas legalis telepitorol, majd utana legalis virusirto telepitese.
2014. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden böngészőben tiltsd le a felugró ablakokat, töltsd le az Adblock Plust, ehhez külső szűrőket (német, orosz, román, magyar (hufilten) is be kell állítani.

De először futtass le Malwarebytest vagy az Eset online scannert. [link]

2014. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találkoztam ár hasonló gépekkel, amennyi infót mondtál én vírusokra trójaira és hasonszőrű programokra gondolok ami belassítja a gépedet. Érdemes egy teljes körű vírusirtás csinálni a gépen, ha értesz annyira hozzá, csinálj egy pendrive-ról indítható (bootolható) víruskeresőt, pl: Gdata antivírus: [link] tud ilyet készíteni ha van pendrive-od. Ha kész bootolsz az usb-ról és a winfos indítása előtt átnézi a gépedet, ez elég hatékony tud lenni, de azért körültekintést is igényel.
2014. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Google Chrome böngészőhöz: [link]

Mozilla Firefox: Kiegészítők.

about:addons

2014. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rakd újra, ez a rendszer már úgy el lehet szarva, hogy nem éri meg foltozni. Vagy mondjuk online bankolásnál vállalni a kockázatot.

Újrarakás után pedig rakj rá rendes vírusirtót (pl. Avast) meg reklámprogram-védelmet (pl. Malwarebytes) és igyekezz nem felrakni mindenféle mocskot!

G.

2014. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A reklámokban lehet Javascriptbe ágyazott trójai, azok hazavágják a gépet.
2014. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!