Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alapú rendszeren...

Windows 7 alapú rendszeren nem tölt be az "Eszközök és nyomtatók" nevű mappa?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyenkor? Láttam már régebben írták ki ezt a kérdést, de nem találok ott sem megoldást, mert nem jött rá már akkor sem válasz. A betöltés megáll körülbelül 95-7% körül és nem tölt tovább órák múltán sem. Továbbá a telefonomat eddig érzékelte, de mostmár nem érzékeli, mert nem hozza be a képek/zenék stb. tallózási lehetőségét. Pedig jelzi, hogy csatlakoztattam a telefont, a telefon pedig elkezdi tölteni az aksiját, de nem tudom megjeleníteni a mappáját. A nyomtató meg nyomtat, de magát az Eszközök ls nyomtatük mappát egyáltalán nem hozza be. Most lett pár hete újratelepítve a gép, eddig nem volt probléma. Aki találkozott már hasonlóval az hogyan oldotta meg? Mit tehetnék az ügy érdekében? Lényeges lenne, hogy a telefonról tudjak másolni a gépre...

2014. nov. 19. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Tálca és Start menü-nél ...Testreszabásnál mi van bepipálva? Ha erre gondolsz.
2014. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

" Lényeges lenne, hogy a telefonról tudjak másolni a gépre..."


-nem lehet érteni a gondodat,

milyen teló ez egyáltalán

2014. nov. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam. Nokia Lumia 520-as telefon :) Telepítve van az Asztali windows phone alkalmazás is és nem érzékeli, már azt az alkalmazást is újratelepítettem, de mégsem hozza be a mappát, amin keresztül a telefonom fényképeihez és videóihoz zenéihez juthatnék.
2014. nov. 20. 15:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nem értem a kérdésed sajnos. Nem hiszem, hogy egyre gondolunk.

Ha megnyitom a start menüt, jobb oldalt található egy olyan fül, hogy "Eszközök és nyomtatók". Megnyitom és nem tölt be hosszú idő után sem.

Merre találok itt testreszabást?

2014. nov. 20. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:

a lumiádat így csatlakoztasd a sz.gépedhez,és akkor jó lesz /a pirossal keretezett rész/:


[link]

2014. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem segített :(
2014. nov. 20. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, hogy "nem található illesztőprogram"... pedig el is távolítottam, ahogy a hibaelhárító kéri próbáltam újratelepíteni, de semmi. Ilyenkor mit tudok még tenni?
2014. nov. 20. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
-hogy hogy nem segített,mi van tenálad összekutyulva
2014. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Általánosságban semmi, mert körülbelül másfél hete még működott gond nélkül, még a számítógép újratelepítése után is. Aztán egyik napról a másikra nem jött be többet a telefon mappája csatlakozáskor..
2014. nov. 20. 15:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát valamit sikerült ügyködnöm és most már megjeleníti a mappát egyenlőre. Köszönöm a segítséget!
2014. nov. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!