Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi foglal ilyen sok helyet a...

Mi foglal ilyen sok helyet a C:-n?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete telepítettem a Windows-t, 50 GB-t hagytam meg a C:-nek(+a felhasználók mappát a D:-re raktam), és alig van másfél GB helyem. Ezt még meg is érteném, ha tényleg kijönne a ~48 GB foglalt terület, de:

-a Windows mappa 18GB-t foglal

-van egy Users mappa, amit az Avast csinált, csak egyetlen darab linket tartalmaz: 4KB

-Program Data: 600KB

-Program Files x86: 1,6GB

-Program Files: 5,3GB

-PerfLogs: 0

-Intel: 700KB


összesen: 25 GB


Szóval mi foglalhatja el a maradék 25 GB-t, és hol lehet?


2014. nov. 20. 14:08
 1/8 anonim válasza:
[link] ezzel nézd meg
2014. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
Lapozófájl, rendszer-helyreállítás mentései, lomtár, hibernáció.
2014. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kuka üres, rendszer-helyreállítás nincs, hiberfil: 6GB, pagefile: 8GB. Még mindig van 11GB, ami nincs meg. Egyébként kikapcsoltam a lapozófájlt, mert a 8GB ramomhoz nem érzem túl nagy szükségét, de hogy lehet a pagefile-t eltüntetni?
2014. nov. 20. 21:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van.
2014. nov. 20. 21:50
 5/8 A kérdező kommentje:
A win dir stat szerint 23 GB foglalt hely van a C:-n, az intézö szerint 16GB szabad(az 50-böl)
2014. nov. 20. 22:06
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:

Számítógép (jobb gomb) tulajdonságok > bal oldalt "Speciális rendszerbeállítások" > "Speciális" fül > "Teljesítmény" beállítások > Speciális > Virtuális memória- módosítás. Egyéni méret > beállítás > OK. Szgép újraindítás automatikusan

Hirtelen nincs több ötletem mi foglalhatja akkor. Rejtett fájlok? Vagy annak kijelzi a méretét úgy is, ha rejtett?

2014. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jelzi, igen
2014. nov. 20. 22:14
 8/8 Gábor_79 ***** válasza:
Én is átraktam az User mappát és a ProgramData mappát az SSD miatt, de nálam a 64 bit-es windows(7) megmarad 19 GB-on. Gyanús nálad a ProgramData mérete amellett, hogy 7 Gigabájtnyi program van telepítve. Végül is nálam is csak 600 MB a mérete, hogy megnéztem.
2014. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!