Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon egyik ismerősöm...

Facebookon egyik ismerősöm kitett egy képet ami alatt kommentben azt írta, hogy köszi! De más komment nincs előtte. Megnéztem egy másik facebookról és ugyan ez volt a helyzet! Az ismerősöm ezek szerint kitörölte azt a kommentet!?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 01:17
 1/4 T/Z ***** válasza:

Vagy csak így köszönte meg a képet, amit valaki más készített róla.


Én is csináltam már úgy képet másról, h pendriveon adtam oda, és ő felrakta fészbúkra, és aláírta, h köszi.

De ezt szokás tudni, h ilyenkor a kép készítőjének köszönik a képet általában, ez nem ritka dolog.

2014. nov. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet félreértettél! Épp ez az, hogy egy olyan képről van szó amit ő csinált saját magáról csak azért, hogy facebookra feltölthesse és belájkolják esetleg kommenteljenek alá!
2014. nov. 21. 01:46
 3/4 anonim válasza:
Fúúúúú, akkor nagyon szánalmas...
2014. nov. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Értem, akkor passz.


De ezt miért nem a közösségi szekcióban kérdezed meg, ez nem IT jellegű kérdés, csak azért, mert Facebookhoz kapcsolódik. :D

2014. nov. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!