Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti használtatok már jelszó...

Ti használtatok már jelszó feltörö programokat? Van ennek vmilyen következménye?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Használtam. A saját gépeden azt törsz fel amit akarsz, nincs semmilyen következménye.
2014. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétszer használtam. Egyszer főiskolásként, a saját magam által lejelszavazott fájljaimat kíváncsi voltam, mennyi idő brute force-szal feltörni.

Másik alkalommal a főnököm kért meg, hogy a saját, általa lejelszavazott fájlt törjem fel, mivel azóta elfelejtette a jelszót.

Nem volt szerencséje, mert olyan profi jelszót választott, hogy a brute force 2 hét alatt sem vezetett eredményre. :D


Következménye meg nem lehetett, mivel az első esetben saját dolgot törtem fel, a másodikban meg a főnököm utasítására az ő saját dolgát. Más rendszerbe meg pofám se lenne betörni, másrészt nem hiányzik az, hogy a bíróságtól kelljen rettegnem, harmadrészt meg egyszerűen nem lenne értelme.

2014. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!