Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan legyen játékban oldalt...

Hogyan legyen játékban oldalt a monitoron 2 fekete csík?

Figyelt kérdés
800x600-ban játszom, és el van nyújtva ezért, mivel FullHd a monitorom. Nevezetesen a CS:GO az a játék. Hiába 4:3 az arány, elnyújtja, AMD kártyám van HD7870. Catalystba megcsináltam hogy a játék 800x600 legyen a képernyőn, de akkor nem oldalra tesz 2 csíkot, hanem a képernyő közepén lesz egy kicsi 800x600-nyi ablak, ami a játék.. Mit csináljak? Játékon kívül pedig full hd-t akarok.
2014. nov. 21. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek van ekkora monitorod meg ilyen baba kártyád, ha telefonkijelző felbontásban akarsz játszani? Ha gondolod cserélhetünk, odaadom a Philips 170B moncsim és a 8600GTS-em a te kombódért cserébe, s így nem kell majd a fekete területtel törődnöd. Deal?
2014. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért, mert sokkal könnyebb lőni. Nem azért CS:GO-zok, mert milyen szép a grafika, hanem mert fejlődni akarok, és így egyszerűbb, érezni a különbséget, ezért.

Más játékokat teljes grafikán játszok.

2014. nov. 21. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy jobban lehet lőni? Ezt a hülyeséget ki mondta és mire alapozva?
2014. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a hülyeséget én mondom, arra alapozva, hogy 3 rangot léptem fel vele 1 hónap alatt.
2014. nov. 21. 23:40
 5/9 A kérdező kommentje:
De most nem ez a lényeg, hanem hogy hogyan állítsam be?
2014. nov. 21. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak szemléltetésként: [link]

Egy csomó FoV-tól megfosztod magad ezzel, magyarán a 16:9-en látsz olyan dolgokat is, amit 4:3-on nem (legyen az ellenség vagy barát).

2014. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond, radarra bármikor rálátok, ha én így jobban lövök, akkor így használom, gondolom a profik sem azért használják így, mert olyan ártalmas lenne.

Mellesleg pont most jövök rá, mire kiírom a kérdést.. :DD Már megvan, nem kell köszi. :)

2014. nov. 21. 23:44
 8/9 T/Z ***** válasza:

Hagyd, a counter mániások így játszanak, nekik inkább a magas FPS kell amúgy is, ami kis felbontáson hamarabb megvan.

1024×600 lenne nekik az ideális 16:9-hez, de azt meg nem nagyon preferálják.


A kérdezőnek meg üzenem, h a Catalist Control Centerben van egy ilyen menüpont, ami kiteszi a képet teljes képernyőre, csak most nem tudom a nevét hirtelen, és mivel Intel IGP-s gép előtt ülök, megnézni sem tudom, valami natív felbontás átméretezése, vagy ilyesmi.

De ha játék közben Alt+Entert nyomsz, az se teszi ki a képet teljes képernyőre?


Itt azt hiszem ez a probléma van leírva, le kell görgetni a közepére, ott van a Catalsit féle beállítás képernyőmentése:

[link]

2014. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami GPU scalinget kellett, és már jó. :)
2014. nov. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!