Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Totál nem értek a laptopomhoz,...

Veriszitasz kérdése:

Totál nem értek a laptopomhoz, ebből a szempontból igazi nő vagyok, nincsenek számítógépes haverjaim, hol tudnám megcsináltatni olcsón, ha operációs rendszert, meg programokat is szeretnék rá rakatni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Elhozod hozzám és megoldom VAGY elviszed egy pc boltba ahol ezt megoldják neked


jó a neved :))

2014. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatsz itt útmutatást kérni, és mi "távirányítunk" :D mondjuk így hogy "tölts le egy Windows 7-et innen (link), írd ki dvd-re, tedd be a meghajtóba"...stb.
2014. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na pont ezt nem ajánlom egy kezdőnek
2014. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Ez így van, ha semennyire se értesz hozzá, vidd el valakihez, aki felteszi neked a Windowst.


PC boltokban a telepítés 5ezer + áfától indul, és akkor ez olcsó, mert van ahol 15ezret is elkérnek érte. Plusz az eredeti oprendszer ára (30-80ezer variánstól függően).


Ha oprendszerrel veszel gépet, akkor ott a gép annyival drágább, h adnak hozzá oprendszert (mondjuk így olcsóbb, mert 15-20ezerrel több egy adott konfig oprendszeres változata).


Én mondjuk nem vennék oprendszert, de crackelt verziót meg hivatalosan PC boltban nem fognak feltenni (ha van eszük), esetleg pult alatt ha szépen kéred őket.


Az olx-es reklámban szereplő srác pl. szerintem még ingyen is felteszi neked. :D

https://www.youtube.com/watch?v=aZLVcMknQkU


Kollega itt feljebb felajánlotta segítségét.


(Ha írsz települést, lehet ismerek arrafelé informatikust, aki segít.)

2014. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!