Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik tabletet válasszam?

Beata456 kérdése:

Melyik tabletet válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Előre leszögezném, hogy nincs szükségem drágább, de jobb készülékre, csupán alap dolgokra kell, amikre ez is bőven elég.

Tulajdonságokban, ha jól láttam nem sok különbség van és az Akai talán kicsit formásabb, de ez már csak másodlagos. Nem tudom melyikhez találnék szükség esetén hamarbb/olcsóbban alkatrészt és melyik bírná esetleg tovább (az akumlátorokhoz nem értek). Eddig egy Dps Dream 7-em volt és azon kívül, hogy kicsit lassú volt, nem volt rá panaszom, 2 évig bírta.



2014. nov. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ezekhez nincs úgy alkatrész, nem éri meg javítani, ameddig garanciális addig cserélik teljes egészében ha baj lenne


egyébként eléggé ócskák, baromi lassúak és fagyogatnak ebben az árkategóriában.

2014. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ismerem a kategóriát, nekem megfelel. Mi van abban az esetben, ha én a linkelt oldalról rendelem, ott nemigen láttam, hogy garanciát vállalnának. Ezek szerint ha elromlik dobhatom a kukába mert nem érdemes javítani?
2014. nov. 23. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
van rá garancia, ha elromlik akkor vissza kell postázni
2014. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megy a zöld kéz mindenkinek :)
2014. nov. 23. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
csak én válaszoltam, de köszi
2014. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!