Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használt már valaki HP márkájú...

Extol kérdése:

Használt már valaki HP márkájú írható CD lemezt? Ha igen érdemes venni, vagy inkább ne, mert rossz minőségű?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 20:24
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Kb a 99% -uk ugyan azon a fűtőszálakon jön le, csak más márkát festenek rá. És talán az alapanyag más.

Én a Verbatim -ba nem csalódtam eddig még soha.

2014. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kb a 99% -uk ugyan azon a fűtőszálakon jön le, csak más márkát festenek rá. És talán az alapanyag más."


Alapanyag? :D


Nyomikam, legalabb 5 nagyobb DVD lemezeket gyarto vallalat letezik, az "alapanyag" meg technologiailag kb ugyanaz.

2014. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem értem, miért kell kapásból lenyomozni a másikat, ha valamit jobbat tudsz, azt el lehet szépen mondani értelmesen, cinkelés nélkül.

Mert ettől a bunkó, paraszt magatartástól csak pont te leszel "nyomi"...

2014. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mar a valamim tele van azzal, hogy valaki azt hiszi, hogy ert hozza, berofogi a bolcsesseget es sajat peldajaval ala is tamasztja. A hozzad hasonlo emberek sokat rontanak az oldal szinvonalan.
2014. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
A válaszaim saját tapasztalton, illetve a neten olvasott cikkekből fórumokból való. Jó pár ezer ember problémáját megoldottam már itt, szóval egy igazi színvonal romboló vagyok, de bocs hogy élek. Majd legközelebb kérek engedélyt hozzászólni, nehogy megsértsem az aurádat. :)
2014. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egy fórum ahol az egyik segít a másiknak.Beszélgessünk szépen egymással.Amúgy csak azért kérdeztem,mert pl.vettem Maxell CD lemezt,és azt nem szereti a HiFi.
2014. nov. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!