Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok visszamenni a cod...

Donko zoltán kérdése:

Hogy tudok visszamenni a cod 4 multi szerverre ha kibannoltak? Nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

#Call of Duty #4 szerver
2014. nov. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Legkozelebb ne bunkozz, probalj ugy viselkedni a tobbi jatekossal, mintha melletted lennenek!
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Úgy tudom, hogy IP cím változás is elég.

COD4 esetében nem tudnak tartósan bannolni.


De a legegyszerűbb, ha betartod az adott szerver szabályait, nem csalsz és nem trollkodsz.

2014. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy tudom, hogy IP cím változás is elég. "


Mar megint rosszul tudod, steam ID szerint is banolhatnak. Probalsz bolcselkedni, de max felrevezetek a kerdezot. Megegyszer: ha nem ertesz valamihez, csak unalombol ne szolj hozza!

2014. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Ja, csak hogy a COD4 nem steam -es, de nem foglalkozz vele. Tudom mert megvan eredetiben, a dobozt is lefényképezem ha kell. Semmilyen steamet nem kellett hozzá telepíteni. Igaz, megvásárolható steam -en keresztül is, de a kérdező külön erre nem tért ki külön. Valószínűleg letöltött warez verziója van, mint a nagy többségnek. Azt pedig biztos nem steam -es.


És mint mondtam ELÉG AZ ÚJ IP. Engem többször bannoltak kempelés miatt, router restart és simán újra tudtam csatlakozni.

A COD5 is megvan, és ott már valóban ki tudnak tiltani örökre. Nekem is van ilyen szerver. Valószínűleg azért mert ott már a játékba létre kell hozni egy account -ot.


Csak unalomból ne köss bele más hasznos válaszaiba. Köszi.

2014. nov. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!