Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hogy tumblr-ön...

Hogyan lehetne hogy tumblr-ön több követőm legyen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem úgy vannak a követők,hogy akarom-e vagy nem:)

Csak tippeket szeretnék,hogy mit csináljak hogy esetleg többen kövessenek:)

Előre is köszönöm szépen!



2014. nov. 23. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy valami ilyennel.

[link]

2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. ez jó volt, amúgy igaza van xDD


amugy meg tegyel ki olyanokat, ami sok embert erdekel

2014. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy vannak hogy akarod-e vagy nem. Hanem hogy ők akarnak-e téged vagy nem. És ezt nem szexuális úton-módon kell érteni. Ha az embereket érdekli/megfogja az oldalad, akkor így is úgy is bekövetnek. Ha viszont nem, akkor nem tudod rájuk erőszakolni.

+ Ha téged csak az érdekel hogy legyen 2986391265218 követőd, akkor most azonnal töröld is az egészet, mert a tumblr nem erre való.

++ Esetleg tag-eld, más néven címkézd a képeidet, írásaidat és akkor a keresőben többen rátalálhatnak a szavak alapján.

2014. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. voltam

HÉJ.

2.-nak rohadtul nincs igaza!

Tehetsz ki olyat, ami sok embert érdekel DE csak akkor ha az téged is érdekel. Ne azért rakj ki valamit erre az oldalra mert követőket akarsz. Az SZÁNALMAS. A tumblr az önkifejezés eszköze, az a lényeg hogy ÖNMAGAD légy. Ha mások miatt csinálod az egészet nem ér semmit.

2014. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. dec. 7. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezte, hogyan lehet több követője, válaszoltam. Nekem is van tumblim, ne aggodalmaskodjál ;)
2014. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem aggodalmaskodok. Valószínűleg ezt nekem szántad, de legközelebb címezd meg az üzeneteidet.

Annyit mondtam hogy nem jó hozzáállás és tanács az, hogy tegyen ki olyan dolgokat, ami több embert érdekel. Ha a követők miatt csinálja, halálra van ítélve az egész. Rá fognak bukkanni a tumblr-jére de csak akkor lehet rá büszke később, ha rendesen csinálja, és tényleg olyan dolgokat oszt meg, amik jellemzőek rá.

2014. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!