Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mibe konvertáljak? O. o

Mibe konvertáljak? O. o

Figyelt kérdés
Na szóval, az lenne a gond, hogy leszedtem youtube-ról egy video-t és a telómra rá akarom rakni.. de nem játsza le.. illetve a hangot igen, de a video-t nem.. A telóm sony ericsson w580i. Mibe konvertáljam a video-t, hogy le tudja játszani?
2010. jan. 29. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
3gp..azt szerintem biztos lejátssza
2010. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3gp-be szerintem
2010. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én akartam első lenni xD
2010. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3GP vagy MP4. De ezek csak "konténer"-ek, szóval szinte mindegy. A lényeg a videó és az audió formátumában vannak.


Sony Ericsson-ra ajánlott XVid (Simple Profile, Level 3) videót és LC-AAC hangot használni. Elvileg a H.264-es profilt is támogatja, de a W580 szerintem még nem teljes felbontásban, így annak sok értelme nincs. Meg sokkal szebb nem lett a konvertált videó, mintha csak simán XVid-el csináltam volna.

2010. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, szépen :)

És tud vki vmilyen jó és lehetőleg egyszerű konvertáló programot? xD:D

2010. jan. 30. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Formatfactory...szoftverbázison megtalálod
2010. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
életmentő
2010. jan. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!