Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a laptopomon a windows...

Mi baja a laptopomon a windowsnak?

Figyelt kérdés
szóval,van egy msfél hónapos zsír új lenovo laptopom,eddig semmi baj nem volt vele,de két napja mikor bekapcsolom,a bejelentkezésig sima ügy,de miután bejelentkeztem elsötétedik a képernyő és semmi nem történik,várok fél órát,elölről kezdem,4-5 órán keresztül csinálta,aztán odáig jutott a dolog hogy már bejelentkezés előtt is lefagy,viszont utána rá háromnegyed órára végre betölt,de a windows 7 es eszköztárat egy régi XP s eszköztárrá változtata,nincs hang,és a nagyjából olyan mintha xp t használnék,csak az ikonok mások... a segítségeket nagyon megköszönném :D

2014. nov. 24. 20:25
 1/4 Tengor ***** válasza:
Én egy adatmentés + rendszer újratelepítéssel kezdenék.
2014. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ezt utolsó lehetőségnek szántam,esetleg más megoldás nem lehetséges?:S
2014. nov. 24. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
ja ,haverom is ezt mondta ,tiszta kosz az autóm,de lemosni még nem akarom,más megoldás nincs e ))
2014. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
Telepítsd újra nem véletlen mondják. Legegyszerűbb és gyorsabb. Mivel pár hónapos nem hiszem hogy agyon állítgattad volna amit esetleg sajnálhatsz hogy sok időbe kerül újra hangolni. Mivel új vidd vissza garanciára, hátha eszközhiba. Ez a legjobb megoldás mivel hiba hibát szűl, így ha ki is javítasz 1-et jön 10 új.
2014. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!