Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a laptopot...

Igaz az hogy a laptopot hálózatról töltve be lehet állítani hogy az aksit hagyja lemerülni x%-ra, aztán töltse fel fullra, anélkül, hogy bármit tennék vele? Ha igen hol lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés
Acer Aspire V3-571G laptopom van, kb 1-2 havonta ha megmozdítom az asztalról, így eddig aksi nélkül használtam, de sok volt az áramszünet ami az én idegrendszeremet károsította inkább, így jobbnak látom ha benne hagyom az aksit, de azt sem szeretném, hogy ha elviszem akkor 5 perc után lemerüljön. Be lehet valahol állítani hogy néha lemerüljön magától mondjuk 60%ra aztán újra töltse, anélkül hogy ki be dugdosnám a töltőt?

2014. nov. 24. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

-tök mindegy,hogy mit művelsz az akkudal ,benthagyod ,vagy kiveszed,töltöd,vagy nem töltöd ,3-4 év alatt mindenhogy tönkre megy ,

-de 3-4 évet meg mindenhogy kibír,ha bohóckodsz vele ,ha nem,

2014. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne ve k az akksit, nem kell beállítani semmit, hagyd állanóan töltőn, a készülék tudja a dolgát.

nem lesz túltöltve, e miatt nem megy tönkre.


sokaknak, pl nekem is évek óta éjjel-nappal töltőn van, kivéve, ha elviszem valahová. semmi melegedés, semmi gyors merülés...


ki van ez már találva.

2014. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!