Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet átállítani a...

Hogy lehet átállítani a felbontást?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy tegnap kék halál jött elő. Valószínűleg VGA probléma lehet, mivel amikor újrarakom a gépet és átállítom a felbontást akkor még működik, de ha utána újraindítom a gépet akkor már Windows7 betöltése után kék halál következik. (Telepítés után 800x600 as felbontásban újraindítás után is működik). Most jelenleg csökkentett módban vagyok, és normál módba szeretnék vissza jutni anélkül, hogy 4. ére újra kelljen rakni a gépet. Hogy tudnám innen átállítani a normál módnak a felbontását? regeditbe próbáltam átírni nem működik.
2014. nov. 25. 10:25
 1/5 Tengor ***** válasza:

A hiba okát keresd meg és ne kerülő utakkal bohóckodj!

Mi van a gépen? Alap Win + driverek? Jogtiszta a Win? Driverek a legfrissebbek?

Másik VGA-val nem tudod kipróbálni a rendszert?

2014. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keresném a hiba okát, de most arra nincs idő. A gépet 4x újraraktam, nincs rajta semmi. Most működik normál módban teljes felbontással, sikerült valahogy megoldanom, hogy be tudjak lépni (rendszervisszaálítással). Jogtiszta win, ezt használtam ezelött is.. Jeleneg csak Wifi driver van. Most szedem le újra a Dell oldaljáról a drivekereket. De valószínűleg valamelyik driver után keletkezik a probléma, csak nemtudom melyik.. Úgyhogy egyesével rakom fel és újraindítgatom a gépet. Az a baj, hogy a legfrissebb verziókat szedem le. Más VGA val nemtudom kipróbálni, mert laptopon vagyok. Tegnap filmnézés közben keletkezett a hiba, és az információk alapján is VGA val van valami bibi. Bár most mivel nincs driver ezért a VGA nem úgy működik, de mihelyst felrakom szerintem megint crash.
2014. nov. 25. 11:09
 3/5 Tengor ***** válasza:
Ez nem túl jó hír a számodra. Lehet VRAM, GPU v. kiszolgáló elektronika hiba is. Egyiket sem olcsó cserélni.
2014. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát kiderül majd. Holnap beviszem szervízbe csak ma már nincs lehetőség rá. Annyira próbálom összepofozni, hogy tanulni tudjam.
2014. nov. 25. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah- AMD Catalystal vagy a probléma. Most a telepítése közben jött a kék halál, úgyhogy nagy valószínűséggel hardware-s gond lesz.
2014. nov. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!