Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1-es operációs...

Windows 8.1-es operációs rendszerű Lenovo G580-as laptopon hogyan lehet kikapcsolni a touchpad-et?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért akarod kikapcsolni, de ha azért, mert egeret akarsz használni, akkor ha elég intelligens a laptopod, akkor az egér csatlakoztatásakor automatikusan kikapcsol és ezt jelzi is (a lányom Toshiba laptopján legalábbis így működik).
2014. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert egeret használok, és zavaró, hogy gépelésnél állandóan átugrik a kurzor valahova, ha véletlenül csak a ruhám ujja hozzáér. De nem kapcsol ki magától, és nem találtam a vezérlőpultban se semmit ehhez.
2014. nov. 26. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a Windows 8.1-ben nincs erre lehetőség, a Lenovo honlapján lehetne erről közelebbit megtudni.
2014. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az előző hozzászólásomat az alapján írtam, hogy a Windows 8.1 súgójában rákerestem a touchpad szóra. Ott nulla találatot kaptam.

De mégis ki lehet kapcsolni (megnéztem a lányom laptopján, tényleg van ilyen lehetőség): [link]

2014. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 doni1201 ***** válasza:
A Lenovóknál van erre egy dedikált gomb is. Általában Fn+F6.
2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 doni1201 ***** válasza:
*billentyű-kombináció, hogy pontosabb legyek :)
2014. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az Fn+F1-12 egyik se oldotta meg.
2014. nov. 27. 01:28
 8/12 tabaki ***** válasza:
Nekem megoldotta... Hála és köszönet, doni1201, igaz, én nem W8.1-ben, hanem Linux Mintben próbáltam. De szerintem ez éppen azt valószínűsíti, hogy oprendszertől függetlenül működnie kéne.
2014. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém egy ilyen csodagép lehet, amin bármivel is próbálkozom, nem írtja ki. Az egérbeállításnál se lehet azt, amit a kedves anyuka linkelt, nálam ez hiányzik belőle. Na mindegy, majd ha szerelőhöz kell vinnem, megkérdem tőle. Touchpadet csak akkor használok, ha a buszon ülök órákig vagy épp olyan a helyzet, hogy azzal könnyebb. Főleg a bal-jobb gombokat utálom rajta nyomogatni, már megvételkor nyikorgott, ha hozzáértem, meg állandóan beragad.
2014. nov. 27. 16:10
 10/12 doni1201 ***** válasza:

Nekem Z580-on működik win 8.1-en. Esetleg valami driver hiányozhat, ha nem előretelepített a windows. Keress rá a Lenovo oldalán:

[link]

2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!